Meteen naar de inhoud

VLOG: Bad trip tijdens een truffelceremonie?

Bij HOLY shit. krijgen we vaak de vraag of men bang moet zijn voor een bad trip tijdens een truffelceremonie. Jenneke legt uit waarom een bad trip tijdens een ceremonie veel minder waarschijnlijk is dan wanneer je truffelt “voor de lol”, en hoe je om kan gaan met angstgevoelens tijdens een reis. (Spoiler: iets met ademhaling en oké zijn met het even niet weten). Don’t worry, veel minder eng dan je denkt dat het is!

In een veilige setting een begeleide truffelceremonie ervaren bij HOLY shit.? Zoek in onze agenda naar een openbare ceremonie of boek je eigen sessie!

0 0 stemmen
Artikelbeoordeling
Abonneer
Laat het weten als er
guest
0 Reacties
Oudste
Nieuwste Meest gestemd
Inline feedbacks
Bekijk alle reacties

Misschien ook interessant:

Het yoni ei: connecten met je vrouwelijkheid

Een yoni ei is een edelsteen (vaak van jade of rozenkwarts) in de vorm van een klein kippenei die je inbrengt in je vagina. De edelsteen helpt daar met het oplossen van traumatische blokkades en emotionele spanningen. Bovendien helpt ze de bekkenbodemspieren sterker te maken, de vaginawand zachter en heelt ze de vagina, of yoni, na zwangerschappen. Eng idee? Helemaal niet! Het is dé manier om te connecten met je vrouwelijkheid. Helemaal onderaan vind je een superfijne oefening!Door: Jenneke van Genechten Waar komt dit eigenlijk vandaan? Het woord ‘yoni’ betekent ‘vagina’ in het sanskriet. Ook wel ‘heilige tempel’

Lees verder

 

nl_NLDutch
0
Laat hier een reactie achter!x